Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
Przedstawiciel handlowy, Handlowiec

P.H.U Linea Bottonex
świętokrzyskie
praca stacjonarna
5356 dni temu

Ogłoszenie numer: 75852, z dnia 2009-09-24

Firma istnieje 15 lat na rynku dodatków krawieckich w Polsce. Współpracujemy ze znanymi markami odzieżowymi w Polsce i za granicą oraz z wieloma drobnymi zakładami krawieckimi. Więcej informacji na naszej stronie: www.bottonex.com.pl

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie bardzo dobrych kontaktów ze stałymi klientami,
  • prezentacja dodatków krawieckich, sprzedaż i negocjacje handlowe z klientem,
  • umawianie spotkań, zdawanie raportów z kontaktów z klientami.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie handlowe i negocjacyjne z klientami min. 2-3 lata,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów na terenie Polski,
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne,
  • dyspozycyjność, wysoka motywacja i entuzjazm przejawiany w pracy handlowca,
  • spostrzegawczość w dostrzeganiu szans handlowych,
  • lojalność wobec pracodawcy,
  • mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej, znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • wynagrodzenie zgodne z wynikami sprzedażowymi,
  • wszystkie narzędzia pracy potrzebne do wykonywania pracy na tym stanowisku,
  • szkolenia związane z wykonywaną pracą.