Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/ ASYSTENT TECHNICZNY DS. SYSTEMÓW MASTER KEY(SYSTEMÓW MECHANICZNEJ KONTROLI DOSTĘPU DO POMIESZCZEŃ) - znakomita oferta dla osób z Psiego Pola, Zakrzowa, Swojczyc, Kowal i Sołtysowic.

"KOPRA" Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5221 dni temu

Ogłoszenie numer: 90870, z dnia 2010-03-01

Ogólnopolski dystrybutor urządzeń, materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów związanych z zabezpieczeniami antywłamaniowymi, a w szczególności z dorabianiem kluczy, kontrolą dostępu oraz domowymi, mechanicznymi zabezpieczeniami antywłamaniowymi. Przedstawiciel następujacych firm: - ILCO ORION (Włochy): frezarko-kopiarki do dorabiania kluczy, surowe klucze, akcesoria; - CANAS (Turcja): surowe klucze, akcesoria; - ASSA ABLOY (Finlandia): zamki i zamknięcia domowe oraz bankowe, systemy MASTER KEY. - STARK (Włochy): sejfy. adres firmy: ul. Rakowa 48 51-421 Wrocław tel. 071/333-87-90

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie klientów i sprzedaż systemów MASTER KEY w sektorze B2B oraz B2C
  • projektowanie, obliczanie, składanie i montaż systemów dostępu do pomieszczeń
  • doradztwo techniczne oraz zapewnienie kontrahentom kompleksowej obsługi serwisowej
  • stałe analizowanie rynku i identyfikowanie szans rozwojowych
  • praca w siedzibie firmy oraz w siedzibach i obiektach klientów na terenie całej Polski
  • Wymagania

  • wykształcenie średnie preferowane techniczne
  • minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej do sektora biznesowego na samodzielnym stanowisku
  • poparta sukcesami praktyka w pozyskiwaniu nowych klientów
  • znajomość technik sprzedażowych
  • prawo jazdy kat. B z praktyką
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • pewność siebie i swoboda w nawiązywaniu kontaktów
  • tylko osoby mieszkające we Wrocławiu lub okolicznych miejscowościach
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powyższym stanowisku
  • cykl wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń z zakresu systemów MASTER KEY oraz technik sprzedażowych
  • praca w siedzibie firmy oraz na terenie Polski
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.