Przedstawiciel Handlowy - Dostawca

Landi Renzo Polska Sp.zo.o.

Dolnośląskie

30 dni temu

Ogłoszenie numer: 3142694, z dnia 2020-03-06

Landi Renzo Polska Sp. z o.o. - Światowy producent i dystrybutor samochodowych instalacji LPG/CNG.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Utrzymanie relacji handlowych z klientami firmy na podległym terenie
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Identyfikacja potrzeb klientów oraz reagowanie na ich indywidualne potrzeby
  • Samodzielne realizowanie planu sprzedaży
  • Realizacja zamówień klientów; dostarczanie towarów

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem
  • Praktyczna znajomość zasad sprzedaży
  • Samodzielność, dobra organizacja czasu pracy
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • System szkoleń na wymaganym stanowisku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiety socjalne
  • System prowizyjny po okresie próbnym
Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy