Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. OKUĆ DO STOLARKI ALUMINIOWEJ ORAZ SYSTEMÓW MASTER KEY

KOPRA Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5161 dni temu

Ogłoszenie numer: 97651, z dnia 2010-04-30

Ogólnopolski dystrybutor urządzeń, materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów związanych z zabezpieczeniami antywłamaniowymi, a w szczególności z dorabianiem kluczy, kontrolą dostępu oraz domowymi, mechanicznymi zabezpieczeniami antywłamaniowymi. Przedstawiciel następujacych firm: - ILCO ORION (Włochy): frezarko-kopiarki do dorabiania kluczy, surowe klucze, akcesoria; - CANAS (Turcja): surowe klucze, akcesoria; - ASSA ABLOY (Finlandia): zamki i zamknięcia domowe oraz bankowe, systemy MASTER KEY. - SAVIO (Włochy): okucia budowlane. - STARK (Włochy): sejfy. adres firmy: ul. Rakowa 48 51-421 Wrocław tel. 071/333-87-90

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów między innymi w branży producentów stolarki aluminiowej
  • Sprzedaż systemów kontroli dostępu do pomieszczeń MASTER KEY
  • Systematyczna realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Doradztwo techniczne oraz zapewnienie kontrahentom kompleksowego wsparcia serwisowego
  • Współpraca przy projektowaniu, realizacji i montażu systemów MASTER KEY
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych i kreowanie wizerunku firmy jako solidnego i wiarygodnego partnera biznesowego
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków umów
  • Stałe analizowanie rynku i identyfikowanie szans rozwojowych w branży
  • Wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży związanej z drzwiami lub oknami lub pokrewnej jest warunkiem koniecznym
  • Wykształcenie minimum średnie preferowane techniczne
  • Poparta sukcesami praktyka w pozyskiwaniu nowych klientów biznesowych
  • Praktyczna znajomość technik sprzedażowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Pewność siebie i swoboda w nawiązywaniu kontaktów
  • Wytrwałość w dążeniu do sukcesu zawodowego
  • Własne port folio klientów będzie mile widziane
  • Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powyższym stanowisku
  • Cykl wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń produktowych oraz technik sprzedażowych
  • Praca w siedzibie firmy oraz na terenie Polski