Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Inwestycyjnej

AKRILIKA POLAND SP. Z O.O.

Wielkopolskie

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 2676026, z dnia 2019-09-11

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z inwestorami, biurami projektowymi jak i generalnymi wykonawcami
  • sprzedaż materiałów budowlanych na inwestycje budowlane
  • sporządzanie ofert techniczno - handlowych
  • pozyskiwanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją
  • ocenianie aktualnej kondycji finansowej klientów
  • doradzanie klientom w zakresie wyboru rozwiązań technicznych i technologii
  • realizacja planów sprzedaży
  • budowanie trwałych i pozytywnych relacji z klientami

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela obsługującego inwestycje budowlane lub doradcy technicznego
  • znajomość lokalnego rynku budowlanego
  • umiejętność czytania projektów budowlanych i sporządzania kosztorysów
  • dobra znajomość obowiązujących przepisów i norm prawa budowlanego
  • wykształcenie co najmniej średniego (preferowane budowlane)
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy w terenie

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie stałe oraz system prowizyjny powiązany z osiąganymi wynikami

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Poznaj

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy