Przedstawiciel Handlowy ds. Telematyki

Grupa DBK

Wielkopolskie

1 dzień temu

Grupa Kapitałowa DBK, największy w Polsce dostawca produktów i usług dla branży TSL, lider sprzedaży pojazdów ciężarowych oraz sieci serwisów na terenie całego kraju, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie
Opis stanowiska - co będzie należało do Twoich obowiązków:
  • Aktywne pozyskiwanie klientów na usługi telematyczne
  • Realizowanie celów sprzedażowych
  • Sporządzanie ofert i dokumentacji handlowej
  • Prowadzenie prezentacji handlowych, prezentowanie zasad działania systemu
  • Budowanie relacji z obecnymi oraz potencjalnymi klientami
  • Podejmowanie działań zwiększających sprzedaż na powierzonym terenie
Osoba, której poszukujemy:
  • Posiada doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego
  • Jest zorientowania na wynik, zaangażowana i samodzielna w działaniu
  • Potrafi łatwo nawiązywać i budować długofalowe relacje z klientami,
  • Lubi współpracować z ludźmi i potrafi się z nimi dobrze komunikować
  • Posiada kompetencje handlowe i jest dobrym negocjatorem
  • Lubi pracę w terenie i jest gotowa do częstych wyjazdów służbowych
  • Posiada prawo jazdy kat. B
  • Znajomość i doświadczenie w branży transportowej będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki finansowe (podstawa i motywacyjny system prowizyjny)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Narzędzia niezbędne w pracy przedstawiciela handlowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jak dołączyć do naszego zespołu?

Kliknij przycisk aplikuj, wypełnij krótki formularz, dołącz CV

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że klikając w przycisk „Aplikuj” otrzymujesz dostęp do formularza, dzięki któremu możesz złożyć swoją aplikację wraz z CV. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu i CV na stanowisko wskazane w powyższym ogłoszeniu, zostały zawarte w formularzu aplikacyjnym.

Poznaj

Grupa DBK

Grupa Kapitałowa DBK, największy w Polsce dostawca produktów i usług dla branży TSL, lider sprzedaży pojazdów ciężarowych oraz sieci serwisów na terenie całego kraju.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy