Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy (etykiety i opakowania)

RSC Auto ID Distribution

Home-office

93 dni temu

Ogłoszenie numer: 1911891, z dnia 2018-02-21

Dynamicznie rozwijająca się fleksograficzna i cyfrowa wąsko-wstęgowa drukarnia etykiet i opakowań oraz lider rozwiązań automatycznej identyfikacji i systemów pakujących, w związku z wdrożeniem najnowocześniejszych technologii w obszarach cyfrowego druku elektrofotograficznego, inkjet-UV, digital flexo oraz zaawansowanych systemów embellishmentu

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / home-office

Nr Ref.: Przedstawiciel Handlowy –etykiety i opakowania

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów i aktywna sprzedaż etykiet (etykiety samoprzylepne, przywieszki, owijki, etykiety klejone na mokro, etykiety typu shrink sleeve, etykiety typu no-label look, etykiety typu in mould, etykiety peel off) i opakowań elastycznych (saszetki, woreczki),
  • współpraca z technologami,
  • współpraca z działami DTP i CTP,
  • współpraca z działem QA,
  • praca w środowisku ERP, work flow Automation Engine i Studio ESKO,
  • bieżąca obsługa mailowa i telefoniczna klientów,
  • przygotowywanie ofert handlowych, potwierdzanie zamówień,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • możliwość sprzedaży systemów automatycznej identyfikacji oraz maszyn końca linii w tym systemów etykietujących we współpracy z działem technicznym.

Wymagania

Profil zawodowy:

  • wykształcenie min. średnie ( mile widziane doświadczenie poligraficzne),
  • udokumentowane doświadczenie w sprzedaży etykiet i opakowań,
  • wysoka motywacja i skuteczność w sprzedaży, orientacja na wynik,
  • komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • zdolności analityczne,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomości j. angielskiego.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt menadżerski,
  • atrakcyjny system motywacyjny i warunki wynagrodzenia,
  • liczne szkolenia branżowe,
  • możliwość finansowania studiów w tym podyplomowych,
  • uczestnictwo w targach krajowych i zagranicznych.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy