Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / HANDLOWIEC

Zakład Produkcji Cukierniczej "BULIK" Bogdan Bulik
śląskie, Czeladź, Katowice, Bytom
praca stacjonarna
4831 dni temu

Ogłoszenie numer: 134262, z dnia 2011-02-11

Producent słodyczy poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, Czeladź, Katowice, Bytom

Opis stanowiska

  • budowa i obsługa rynku na podległym terenie
  • pozyskiwanie nowych klientów na terenie działania
  • realizacja planów sprzedażowych
  • realizacja standardów pracy

Wymagania

  • samodzielność i otwartość na nowe wyzwania
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • skuteczność i sumienność w realizacji wyznaczonych celów
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B (minimum roczne doświadczenie)

Oferujemy

  • stałą umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe + premia zależna od  realizacji planów sprzedażowych
  • samochód służbowy
  • telefon służbowy