Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY NA REGION POLSKI ZACHODNIEJ

Chimimeca Polska Sp. z o.o.
dolnośląskie, Tarnowskie Góry
praca stacjonarna
6330 dni temu

Ogłoszenie numer: 26481, z dnia 2007-02-15

Spółka Chimimeca Polska jest filią francuskiej grupy Chimimeca, która specjalizuje się w obróbce chemicznej stali nierdzewnych, aluminium i tytanu. Zajmujemy się rozwojem rynku w dziedzinie sprzedaży produktów i usług obróbki chemicznej metali dla przemysłu.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Tarnowskie Góry

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za: Promocję i sprzedaż produktów firmy Chimimeca na terenie Polski Zachodniej poprzez: - Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami - Dokonywanie kilkugodzinnych prezentacji produktów chemicznych oferowanych przez firmę - Przygotowanie ofert handlowych i negocjowanie warunków zawartych kontraktów

Wymagania

Od kandydata / kandydatki oczekujemy: - minimum 2 - letniego doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego, atutem będzie doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych bądź znajomość branży - doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku, - bardzo dobrej organizacji pracy - gotowości do odbywania częstych podróży służbowych na terenie Polski Zachodniej - wykształcenia minimum średniego, - czynnego prawa jazdy kategorii B, - znajomości obsługi komputera, - mile widziana znajomość j. francuskiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy: - atrakcyjną pracę w rozwijającej się w Polsce międzynarodowej firmie - atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy, - rozwój zawodowy poprzez system szkoleń w kraju i za granicą, - samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy