Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Przedstawiciel Handlowy | (nowej marki bielizny Agio)

Agio Biuro Handlowe
wielkopolskie
praca stacjonarna
5233 dni temu

Ogłoszenie numer: 86971, z dnia 2010-01-19

zatrudni:

Przedstawiciel Handlowy
(nowej marki bielizny Agio)

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Sporządzanie ofert handlowych,
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
  • Aktywna sprzedaż produktów nowej marki bielizny Agio,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku,
  • Miejsce pracy w wyznaczonym regionie

Wymagania

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży ( doświadczenie handlowe w kontaktach z klientami detalicznymi i hurtowymi),
  • Praktyka w zakresie prowadzenia rozmów handlowych, negocjacji, budowania długofalowych relacji z klientami,
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Praca w terenie,
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność,
  • Zaangażowanie, dynamizm w działaniu,
  • Czynne prawo jazdy kategorii B,
  • Doświadczenie w sprzedaży bielizny.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system motywacyjny,
  • Umowa o pracę (docelowo na czas nieokreślony),
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Udział w szkoleniach organizowanych przez firmę,
  • Narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon, samochód służbowy.