Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciel Handlowy - obsługa sieci marketów

SOBEX Spółka z o.o.
dolnośląskie, (Region Centralny: Mazowieckie, Łódzkie; Region Południowy: Małopolska, Śląsk; Region Zachodni: Wielkopolska, Lubuskie, Dolnośląskie)
praca stacjonarna
5875 dni temu

Ogłoszenie numer: 43409, z dnia 2008-04-15

Jesteśmy intensywnie rozwijającym się producentem drewnianej galanterii ogrodowej, obsługującym największe polskie sieci sprzedaży oraz przedsiębiorstwa zagraniczne, z siedzibą w województwie Lubuskim. W związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedaży w firmie, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie, (Region Centralny: Mazowieckie, Łódzkie; Region Południowy: Małopolska, Śląsk; Region Zachodni: Wielkopolska, Lubuskie, Dolnośląskie)

Opis stanowiska

  • Aktywna pomoc-doradztwo w zakresie przygotowania zamówień
  • Współplanowanie terminów promocji/pokazów/spotkań
  • Budowa trwałych relacji handlowych z kluczowymi klientami
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Samodzielność i inicjatywa
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
  • Umiejętność nawiązywania relacji handlowych
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność obsługi komputera /pakiet MS Office
  • Zorientowanie na wyniki
  • Doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wynagrodzenie prowizyjne w zależności od osiąganych wyników
  • Samochód służbowy
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.