Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy – Opiekun Klienta

Zakład Poligraficzny OFFSET DRUK Adam Motyka

Wielkopolskie

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 2179532, z dnia 2018-12-10

Rogoźnica 317, 36-060 Głogów Małopolski

Drukarnia działa na rynku od 1989 roku, obecnie jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się drukarni w Polsce.

Nieustannie inwestujemy w innowacyjne technologie w branży oraz w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia poligraficzne.

Ciągły rozwój i ekspansja na nowe rynki zbytu zwiększa nasze zapotrzebowania kadrowe, dlatego poszukujemy

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • realizacja założeń budżetu sprzedaży na terenie Polski
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • koordynacja wycen, prezentacji ofert i rozwoju nowych projektów
  • ścisła współpraca z biurem obsługi klienta
  • monitorowanie i raportowanie informacji z rynku

Wymagania

  • znajomość branży poligraficznej – mile widziana
  • samodzielność i elastyczność w działaniu
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • zdolności negocjacyjne
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • dyspozycyjność
  • znajomość języków obcych, będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • współpracę z profesjonalistami w swojej dziedzinie
  • szkolenia i rozwój
  • atrakcyjny wielopoziomowy system wynagrodzeń
  • niezbędne narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Kontakt telefoniczny: 533113703

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Poznaj

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Zakład Poligraficzny OFFSET DRUK Adam Motyka.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (805)
Wałbrzych (48)
Legnica (117)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (201)
Toruń (119)
Lubelskie:
Lublin (219)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (898)
Tarnów (54)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2019)
Radom (151)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (156)
Nysa (64)