Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciel Handlowy Orange (Konsultant Klienta Biznesowego)

OPTIMO Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5909 dni temu

Ogłoszenie numer: 40539, z dnia 2008-02-25

Biuro Przedstawicieli Handlowych Optimo Sp. z o.o. zajmujących się sprzedażą usług telekomunikacyjnych w zakresie telefonii komórkowej dla rynku biznesowego.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie klientów
  • obsługa klientów przypisanych do opieki
  • analiza rynku
  • raportowanie
  • Wymagania

  • doświadczenie w branży usług telekomunikacyjnych (mile widziane w telefonii komórkowej)
  • średnie wykształcenie
  • umiejętność organizowania pracy własnej
  • samochód
  • Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, bardzo motywujący system prowizyjny
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w dynamicznym, operatywnym zespole
  • możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych