Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Przedstawiciel handlowy Polska zachodnia

P.H.Podlasiak
wielkopolskie
praca stacjonarna
5085 dni temu

Ogłoszenie numer: 105393, z dnia 2010-06-11

www.podlasiak.com.pl www.e-rea.com.pl

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Rozbudowa rynku poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • Przygotowywanie ofert dla klientów i aktywna sprzedaż,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientem

Wymagania

  • Doświadczenie na ww. stanowisku,
  • Motywacja i nastawienia na realizację wyznaczonych celów,
  • Dyspozycyjność,
  • Umiejętność swobodnej komunikacji,
  • Umiejętności organizacyjne,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Prowizyjny system płac,
  • Samochód, laptop, komórka.