Przedstawiciel Handlowy [rekrutacja online]

Impel Delivery SA

Śląskie

6 dni temu

Impel Delivery S.A. – producent i dystrybutor szerokiego wachlarza środków ochrony osobistej oraz produktów utrzymania czystości, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Dbając o jeszcze większą dostępność oferowanych produktów, aktualnie rozwijamy naszą sieć handlową. Zapraszamy do naszego zespołu!

Szukamy Ciebie, jeżeli:

  • Posiadasz doświadczenie w aktywnej sprzedaży bezpośredniej B2B (mile widziane doświadczenie we współpracy z klientami z różnych gałęzi przemysłu i HoReCa),
  • Znasz lokalny rynek oraz posiadasz już wypracowane relacje,
  • Jesteś osobą samodzielną, aktywną, nastawioną na cel sprzedażowy,
  • Potrafisz sam organizować swoją pracę i nie brakuje Ci pomysłów na podnoszenie wyników oraz rozwój sprzedaży,
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów BHP i/lub produktów utrzymania czystości – będzie dodatkowym atutem.

Twoje zadania to m.in.:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów(B2B),
  • Sprzedaż środków ochrony osobistej oraz produktów utrzymania czystości,
  • Badanie potrzeb klienta, przygotowywanie ofert i kalkulacji,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz dbanie o ich finalizację,
  • Dbanie o maksymalizację wyników sprzedaży oraz realizację planów sprzedaży,
  • Raportowanie o wynikach swojej pracy,
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie stałe oraz system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach handlowych Grupy Impel,
  • Rozwój wiedzy i umiejętności w zakresie sprzedaży produktów BHP do klientów biznesowych,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Impel Delivery SA z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118 (dalej Spółka).

W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe?

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Podstawą przetwarzania przez Spółkę Pani/Pana danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na potrzeby zawarcia ewentualnej umowy o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. b), art. 6 ust. 1 lit. c), art. 6 ust. 1 lit. f) ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO w zw. z art.221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Prawnie uzasadniony interes administratora danych wyrażony w art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, polega na zabezpieczeniu Impel Delivery SA przed ewentualnymi zarzutami wynikającymi z roszczeń związanymi z procesem rekrutacji.W przypadku zamieszczenia przez Panią/Pana klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych na wzięcie udziału w procesie prowadzonej rekrutacji, podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych będzie również zgoda - art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W dowolnym momencie ma Pani/Pan prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz tutaj

Jeśli potrzebuje Pani/Pan dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chce Pani/Pan skorzystać z przysługujących praw, prosimy o skontaktowanie się z nami:

Inspektor Ochrony Danych:

Tel: + 48 22 211 18 60 E-mail: iod@auraco.pl

Impel Delivery SA z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118

Poznaj

Impel Delivery SA działa na rynku już od ponad 25 lat.  Jesteśmy producentem i dystrybutorem szerokiego wachlarza środków ochrony osobistej, jak również produktów utrzymania czystości. Dostarczamy produkty do ponad 6 000 Klientów z różnych branż, jako priorytet zawsze stawiając zadowolenie Klientów.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy