Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy - sprzedaż instalacji fotowoltaicznych

Eltrix Wielgus Robert

Lubelskie

22 dni temu

Ogłoszenie numer: 2681218, z dnia 2019-09-30

ELTRIX Wielgus Robert jest firmą wykonawczą i doradczą z sektora energetycznego, działającą w branży energetycznej od 1994 r.

Poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego ds. sprzedaży instalacji fotowoltaicznych na terenie województwa lubelskiego.

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie klientów
  • Przygotowanie ofert oraz negocjacje warunków sprzedaży

Wymagania

  • Komunikatywność
  • Skuteczność
  • Znajomość fotowoltaiki
  • Własny samochód
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w sprzedaży: energii, gazu, telefonii, ubezpieczeń, telewizji, lub produktów dla klientów premium (będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne adekwatne do osiągniętych wyników
  • Szkolenie techniczne
  • Narzędzia do pracy
  • Możliwość rozwoju w stabilnej firmie
  • Wsparcie działu Call Center i zespołu inżynierów
Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy