Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY W REGIONIE POLSKI

MARKSLOJD SP. Z O.O.
śląskie
praca stacjonarna
5390 dni temu

Ogłoszenie numer: 72712, z dnia 2009-08-14

FIRMA OŚWIETLENIOWA poszukujemy:

Miejsce pracy: śląskie

Nr Ref.: "Przedstawiciel Handlowy"

Opis stanowiska

Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem współpracy z uwzględnieniem miejsca zamieszkania kandydata

Wymagania

  • WYKSZTAŁCENIE MIN. ŚREDNIE
  • CHĘĆ PROWADZENIA WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
  • DOŚWIADCZENIE W HANDLU
  • znajomość branży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • GOTOWĄ BAZĘ ODBIORCÓW
  • NARZĘDZIA DO PRACY - SAMOCHÓD, NOTEBOOK, TELEFON
  • WSPARCIE MARKETINGOWE
  • SZKOLENIA Z ZAKRESU WIEDZY TECHNICZNEJ I SPRZEDAŻOWEJ