Przedstawiciel Handlowy (Zespół Soczewek Okularowych)

Essilor Polonia Sp. z o.o

Kujawsko-pomorskie

4 dni temu

Essilor Polonia Sp. z o.o. należy do Grupy Essilor – światowego lidera w projektowaniu, produkcji sprzedaży soczewek okularowych i sprzętu optycznego. W 2018 roku z połączenia Grupy Essilor oraz firmy Luxottica – światowego producenta opraw okularowych znanych eleganckich marek, powstała EssilorLuxottica.


Essilor Polonia powstała w 1991 roku jako pierwszy zagraniczny dostawca soczewek okularowych na teren Polski i współtworzy Grupę Essilor Polska. Firma dostarcza wysokiej jakości soczewki okularowe, które dostępne są w salonach optycznych w całym kraju, jak również sprzęt optyczny oraz do badania wzroku. Szeroka współpraca z optykami oraz lekarzami okulistami pozwala nam codziennie zaspokajać potrzeby naszych konsumentów.


POPRAWA JAKOŚCI ŻYCIA POPRZEZ POPRAWĘ WIDZENIA
Przedstawiciel Handlowy (Zespół Soczewek Okularowych)
Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie

Obsługiwany region: wschodnia część województwa kujawsko-pomorskiego, zachodnia część województwa mazowieckiego

 

Jeśli:
 • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży w pracy w branży optycznej, medycznej, farmaceutycznej lub pokrewnej
 • Przejawiasz wysokie umiejętności sprzedażowe i interpersonalne
 • Potrafisz budować długofalowe relacje z partnerami biznesowymi oparte na zaufaniu
 • Silnie motywuje Cię osiąganie celów i wyników, nie tylko indywidualnych, lecz również zespołowych
 • Masz proaktywną postawę i entuzjastycznie podchodzisz do wyzwań
 • Potrafisz efektywnie planować swoją pracę i wyznaczać priorytety
 • Chcesz rozwijać się w branży optycznej, jesteś otwarty na naukę i zorientowany na ciągły rozwój
 • Jesteś elastyczny/a, mobilny/a i gotowy/a do częstych podróży służbowych
Będziesz wspierał rozwój naszej firmy poprzez:
 • Realizację założonych planów sprzedaży w zakresie soczewek okularowych zgodnie ze strategią i polityką sprzedaży
 • Rozwijanie sprzedaży oraz pozyskiwanie nowych klientów – salonów optycznych
 • Pełną koordynację procesu sprzedaży u klientów, w tym szkolenie personelu, doradztwo w zakresie oferty, opieka posprzedażowa nad klientami.
 • Efektywne i optymalne planowanie swojej pracy oraz harmonogramu wizyt u klientów
 • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami, opartych na wiedzy eksperckiej i zaufaniu
 • Monitorowanie i analiza działań konkurencji na rynku
 • Regularne raportowanie poziomu realizacji celów i zadań (m.in. w systemie CRM)

 

A MY ZADBAMY O CIEBIE POPRZEZ:
 • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się, stabilnej firmie, będącej światowym liderem w branży optycznej
 • Szkolenia, kursy, dofinansowanie do studiów, samochód służbowy i telefon również do użytku prywatnego
 • Akcjonariat pracowniczy
 • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i członków rodziny
 • Darmową parę soczewek okularowych raz w roku, rabaty na zakup naszych produktów Benefity z ZFŚS
 • Udział w akcjach charytatywnych i wolontariatu pracowniczego w ramach realizacji naszej misji
 • Świetną atmosferę pracy i relacje międzyludzkie (wg. opinii naszych pracowników to nr 1 wśród czynników budujących zaangażowanie w naszej firmie)
 • Pracę w atmosferze wzajemnego szacunku i zaufania, w zespole ekspertów i pasjonatów
 • Spotkania i wyjazdy integracyjne
Masz pytania?
Chcesz zapytać o szczegóły?

 

Skontaktuj się z naszym Działem HR

tel. 691 190 069

 

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Przesłanie dokumentów aplikacyjnych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowycEssilor Polonia Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie 03-236, ul. Annopol 3, informuje, iż jest administratorem Pani/a danych osobowych. Z administratorem można skontaktować się pod tel.022 295 42 00 i adresem e-mailowym hr@essilor.com.pl.

Dane będą przetwarzane w celach przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego oraz, w przypadku wyrażenia odpowiedniej zgody – w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości. Podstawą przetwarzania w zakresie danych wymaganych od pracodawcy jest obowiązek prawny ciążący na administratorze oraz czynności zmierzające do zawarcia umowy, natomiast w przypadku pozostałych danych, dobrowolnie podanych przez kandydata – zgoda wyrażona ich podaniem.  Podanie danych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie udziału w procesie. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego lub do czasu wycofania zgody na przetwarzanie danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Dane mogą być przekazywane podwykonawcom działającym na zlecenie administratora, w tym spółkom z Grupy Essilor. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.

Poznaj

Essilor Polonia Sp. z o.o

Essilor Polonia Sp. z o. o. należy do Grupy Essilor – światowego lidera w projektowaniu, produkcji i sprzedaży soczewek okularowych i sprzętu optycznego. Firma powstała ok 170 lat temu we Francji. W 2018 roku z połączenia Grupy Essilor oraz firmy Luxottica – światowego producenta opraw okularowych znanych eleganckich marek, powstała EssilorLuxottica.


Essilor Polonia powstała w 1991 roku jako pierwszy zagraniczny dostawca soczewek okularowych na teren Polski i współtworzy Grupę Essilor Polska. Firma dostarcza wysokiej jakości soczewki okularowe, które dostępne są w salonach optycznych w całym kraju, jak również sprzęt optyczny oraz do badania wzroku. Szeroka współpraca z optykami oraz lekarzami okulistami pozwala nam codziennie zaspokajać potrzeby naszych konsumentów. W codziennych działaniach biznesowych kierujemy się naszą misją i społeczną odpowiedzialnością biznesu, m.in. poprzez realizację szeregu społecznych akcji charytatywnych. W 2018 roku jako Grupa Essilor w Polsce zostaliśmy wyróżnieni tytułem Dobroczyńcy Roku.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy 
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy