Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - znakomita oferta dla osób z Psiego Pola, Zakrzowa, Swojczyc, Kowal i Sołtysowic.

KOPRA Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5501 dni temu

Ogłoszenie numer: 65808, z dnia 2009-05-25

Ogólnopolski dystrybutor urządzeń, materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów związanych z zabezpieczeniami antywłamaniowymi, a w szczególności z dorabianiem kluczy, kontrolą dostępu oraz domowymi, mechanicznymi zabezpieczeniami antywłamaniowymi. Przedstawiciel następujących firm: - ILCO ORION (Włochy): frezarko-kopiarki do dorabiania kluczy, surowe klucze, akcesoria; - CANAS (Turcja): frezarko-kopiarki do dorabiania kluczy, surowe klucze, akcesoria; - SAVIO (Włochy): okucia budowlane, zamki i zamknięcia domowe. - STARK (Włochy): sejfy. adres firmy: ul. Rakowa 48 51-421 Wrocław tel. 071/333-87-90 więcej informacji o firmie na www.kopra.pl

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • pełna nazwa stanowiska: DORADCA TECHNICZNY - HANDLOWIEC.
  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych,
  • Rozwijanie strategii sprzedaży oraz identyfikowanie możliwości rozwoju,
  • Systematyczny kontakt z dotychczasowymi klientami (producenci stolarki budowlanej) na terenie całego kraju,
  • Aktywnie pozyskiwanie nowych kontrahentów,
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków umów,
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych i kreowanie wizerunku firmy jako solidnego i wiarygodnego partnera biznesowego,
  • Doradztwo techniczne.

Wymagania

  • przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w sektorze B2B,
  • bardzo dobra znajomość technik sprzedażowych poparta udokumentowanymi sukcesami,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji, rozmów handlowych i prezentacji produktów,
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych na terenie kraju,
  • prawo jazdy kat.B z praktyką,
  • wykształcenie średnie (preferowane techniczne),
  • znajomość obsługi komputera,
  • tylko osoby z Wrocławia i okolicznych miejscowości.

Oferujemy

  • umowa o pracę w stabilnej firmie,
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer),
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • szkolenia produktowe z kraju i za granicą.