Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Przedstawiciel Handlowy

"SPOŁEM" Spółdzielnia Pracy Handlowo-Produkcyjna w Lublinie
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
5009 dni temu

Ogłoszenie numer: 110808, z dnia 2010-08-31

Jesteśmy dystrybutorem artykułów spożywczych i chemii gospodarczej na terenie województwa lubelskiego poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin

Nr Ref.: LUB08

Opis stanowiska

  • Budowa i rozwijanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja zadań sprzedaży

Wymagania

  • Znajomość lokalnego rynku artykułów FMCG poparta sukcesami
  • Konsekwencja w realizacji zadań
  • Dobra samoorganizacja pracy
  • Wykształcenie minimum średnie i biegła obsługa komputera
  • Zamieszkanie w Lublinie lub najbliższej okolicy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Niekaralność

Oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Niezbędne narzędzia pracy