Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Przedstawiciel Handlowy

BIG FORM Sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
4994 dni temu

Ogłoszenie numer: 114060, z dnia 2010-09-15

Zatrudni kandydatów / kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Nr Ref.: big28001

Opis stanowiska

  • Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży powierzchni reklamowych na mapach powiatów

Wymagania

  • umiejętność sprzedaży
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • samochód ( w okresie próbnym)
  • gotowość do prowadzenia działalności gospodarczej
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów reklamowych

Oferujemy

  • pracę w ogólnopolskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość awansu dla najlepszych
  • pełną wyzwań prace dającą dużą satysfakcję finansową
  • wysokie wynagrodzenia, część stała + prowizja (ok. 12 000 zł)
  • samochód służbowy (po okresie próbnym)
  • telefon komórkowy
  • szkolenia