Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Przedstawiciel Handlowy

MEGA Zakład Produkcji Pojazdów Użytkowych i Konstrukcji Stalowych Sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
4947 dni temu

Ogłoszenie numer: 121502, z dnia 2010-11-05

Nasza firma zajmuje się produkcją naczep i przyczep samowyładowczych, naczep specjalnych (kłonicowe, podkontenerowe, niskopodwoziowe).

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • prowadzenie negocjacji handlowych i przygotowywanie dokumentacji
  • doradzanie klientom w zakresie wyboru produktów
  • budowanie trwałych relacji z Klientami
  • fachowe doradztwo techniczne
  • podnoszenie wiedzy z zakresu technik sprzedaży

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży
  • znajomość branży motoryzacyjnej
  • łatwości nawiązywania kontaktów oraz wysoka komunikatywność
  • dobra organizacja pracy, samodzielności
  • minimum średnie wykształcenie
  • umiejętności obsługi programów: MS Office
  • aktualne prawo jazdy kat. "B"

Oferujemy

  • wynagrodzenie prowizyjne
  • wszelkie narzędzia potrzebne do pracy przedstawiciela handlowego
  • zwrot kosztów za użytkowanie samochodu prywatnego do celów służbowych