Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

HOLKAP Sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
4916 dni temu

Ogłoszenie numer: 124852, z dnia 2010-12-03

Firma zajmuje się sprzedażą AGD niezmechanizowanego i wyrobów dekoracyjnych oraz usługami składowania i magazynowania. W związku z wybudowaniem nowego obiektu handlowego i magazynu wysokiego składowania o powierzchni ponad 5000 m2 na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowego (wjazd od ul. Glinki) i z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Nr Ref.: 1111

Opis stanowiska

Sprzedaż artykułów gospodarstwa domowego i wyrobów dekoracyjnych do sklepów i regionalnych sieci handlowych. Potrzebujemy poważne oferty. Jest to praca w stabilnej firmie, wyróżnionej wielokrotnie na szczeblu ogólnokrajowym. Pracowników poszukujemy w związku z rozbudową firmy na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowego. Oferujemy pracę na terenie Poznania i przyległych okolic.

Wymagania

  • wykształcenie średnie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • co najmniej 1 rok doświadczenia handlowego w branży agd niezmechanizowanych i upominków,
  • Udokumentowana praca co najmniej jeden rok u jednego pracodawcy

Oferujemy

  • Do dyspozycji dajemy samochód służbowy oraz komputer kieszonkowy,
  • System wynagrodzeń doceniający zaangażowanie i sukcesy pracownika w sprzedaży, a jednocześnie gwarantuje stały bezpieczny poziom dochodów,
  • Szkolenie i wsparcie marketingowe,
  • Umowę o pracę.
Pozostałe wymagania i warunki przedstawimy w bezpośredniej rozmowie. Zapewniamy, że będą one zachęcające do związania się z naszą firmą na wiele lat!