Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Przedstawiciel Handlowy

HURTOWNIA "KAJTUŚ"
śląskie, GOP/Katowice,Chorzów,Bytom,Będzin,Jaworzno,Mysłowice
praca stacjonarna
4930 dni temu

Ogłoszenie numer: 125469, z dnia 2010-12-17

RYBNIK OD ROKU 1990 Zajmujemy się sprzedażą hurtową art.higienicznych, opakowań, papierniczych, szkolnych, środków owadobójczych oraz chemicznych. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na teren Śląska znanych produktów marki GOSIA-opakowania, mopy, worki oraz marki AHA-papiery, ręczniki, serwetki.

Miejsce pracy: śląskie, GOP/Katowice,Chorzów,Bytom,Będzin,Jaworzno,Mysłowice

Nr Ref.: 5/2010

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie i systematyczne odwiedziny u klientów
  • Sprzedaż produktów:opakowania "Gosia",papiery toal."Aha",zeszyty "Dan-Mark",środki owadobójcze "Bros",nawozy"Ekodarpol","Biopon",art.higien. "Bella",art.porządkowe "York"
  • Kontrola zobowiązań klientów, windykacja

Wymagania

  • DOŚWIADCZENIE W BRANŻY FMCG-opakowania, papiernicze, higieniczne
  • Wykształcenie min.średnie
  • Prawo jazdy kat.B
  • Umiejętność wyszukiwania i nawiązywania kontaktów z partnerami handlowymi

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy
  • Stabilną pracę w firmie z 20 letnią historią