Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

QMAR
wielkopolskie, Konin, Kalisz, Leszno, Poznań i okolice
praca stacjonarna
4869 dni temu

Dynamicznie rozwijający się producent chemii budowlanej poszukuje profesjonalnych, ambitnych i pełnych entuzjazmu osób na stanowisko:

Region: woj. wielkopolskie / Konin, Kalisz, Leszno, Poznań i okolice

Nr Ref.: PH/miasto

Zadania:
  • Nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami,
  • Realizacja strategii sprzedażowej firmy,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Doradztwo techniczne,
Wymagania:
  • Ukończone lub rozpoczęte studia wyższe,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów ,
  • Pewność siebie, entuzjazm, samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność autoprezentacji,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Znajomość chemii budowlanej oraz technik sprzedaży będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników: podstawa + system premiowy,
  • Narzędzia pracy: (samochód i telefon służbowy),
  • Pomoc i wsparcie ze strony Dyrektora Handlowego,
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)