Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Przedstawiciel Handlowy

DREWEX SP.J
śląskie, opolskie / dolnośląskie. Miejsce zamieszkania: okolice Katowic
praca stacjonarna
4874 dni temu

Ogłoszenie numer: 130212, z dnia 2011-01-12

Drewex to renomowana firma z tradycjami ,która istnieje od 1974 roku. Zajmuje się produkcją wyrobów z drewna takich jak: parkiety, schody i tarasy z drewna litego.
Drewex sprzedaje swoje wyroby klientom detalicznym w Warszawie i okolicach jak również wielu sklepom branżowym w całej Polsce.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, opolskie / dolnośląskie. Miejsce zamieszkania: okolice Katowic

Opis stanowiska

  • Realizowanie planów sprzedaży na wyznaczonym terenie
  • Aktywne zdobywanie klientów (firm)
  • Sprzedaż podłóg drewnianych, półproduktów do montażu schodów oraz chemii do drewna do firm takich jak: stolarze, sklepy parkieciarskie.
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
  • Stałe podnoszenie swojej wiedzy technicznej i sprzedażowej
  • Dbanie o rozwój już pozyskanych klientów

Wymagania

  • Praktyczna znajomość rynku podłóg i schodów z drewna
  • Min. 2 lat doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne)
  • Determinacja, samoorganizacja i efektywność w pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do dużej ilości wyjazdów
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Interesującą pracę na samodzielnym stanowisku
  • Możliwość doskonalenia zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od realizacji założonych celów
  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód, komputer, telefon)
  • Ambitne wyzwania
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy