Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

GeoTechnologies Sp.z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
4875 dni temu

Ogłoszenie numer: 133221, z dnia 2011-02-09

GeoTechnologies Sp. z o.o. jest producentem oprogramowania dla administracji publicznej. Oferta produktowa obejmuje kilkanaście pozycji dla wydziałów gospodarki nieruchomościami, planowania przestrzennego oraz ośrodków dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej.

Opracowywane przez Spółkę systemy bazują na światowej jakości rozwiązaniach informatycznych oraz są zgodne z aktualnymi przepisami polskiego prawa. Działalność Spółki nie ogranicza się tylko do sprzedaży gotowego produktu. Dzięki współpracy z klientem i analizie jego potrzeb tworzone są ściśle dostosowane modyfikacje produktów. Spółka zapewnia swoim klientom stały nadzór autorski, serwis, szkolenia oraz konwersję danych.

Firma GeoTechnologies Sp.zo.o. z siedzibą we Wrocławiu przeprowadza nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie z nimi kontaktów zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca/przedstawiciela handlowego
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Samodzielność w planowaniu pracy, komunikatywność i zdolności negocjacyjne.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie/znajomość specyfiki sektora administracji publicznej,
  • Doświadczenie w sprzedaży oprogramowania,
  • Znajomość funkcjonowania oprogramowania opartego na relacyjnych bazach danych.

Oferujemy

  • Pełne szkolenie przekazujące wiedzę konieczną do sprawnego działania w pracy.
  • Umowę o pracę wraz z atrakcyjnym pakietem wynagradzania.
  • Narzędzia pracy.