Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Przedstawiciel Handlowy

SOMER
śląskie
praca stacjonarna
4762 dni temu

Ogłoszenie numer: 143276, z dnia 2011-04-20

SOMER

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży narzędzi pneumatycznych z siedzibą w Tarnowie. Oferujemy narzędzia i elementy złączne dla meblarstwa, budownictwa szkieletowego oraz galanterii drzewnej i opakowań.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Utrzymywanie i rozwój partnerskich relacji z klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Umiejętność negocjacji

Wymagania

  • Mile widziana znajomość branży narzędzi pneumatycznych lub pokrewnych
  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży technicznej min. 2 lata
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Umiejętność aktywnego pozyskiwania klientów
  • Doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientami
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Wiek minimum 25 lat

Oferujemy

  • Ekstra warunki dla handlowców z branży !
  • Pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie