Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Inowrocław
Przedstawiciel handlowy

Kunke Poligrafia
Inowrocław
praca stacjonarna
4710 dni temu

Ogłoszenie numer: 153237, z dnia 2011-07-06

Informacje na stronie www.kunke.pl

Miejsce pracy: Inowrocław

Nr Ref.: KP/2011

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami oraz za ich bieżącą obsługę.

1.Obsługa klientów

  • Przyjmowanie i obsługę zleceń
  • Potrzymywanie relacji
  • Prezentację produktów i nowych rozwiązań

2. Pozyskiwanie nowych klientów

  • Kontakty B2B
  • Telemarketing
  • Prowadzenie bazy klientów

Wymagania

Od osób, które będą aplikowały na to stanowisko wymagam:

  • Łatwości w  nawiązywaniu i pielęgnowaniu relacji z klientami
  • Biegłej znajomości obsługi programów Offece
  • Umiejętności poruszania się po Internecie.
  • Prawo jazdy kat B (doświadczenie)
  • Dyspozycyjności i chęci do nauki

Dodatkowe atuty:

  • Język angielski
  • Znajomość branży poligraficznej
  • Znajomość programów graficznych

Oferujemy

  • Pracę w energicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Zarobki uzależnione od efektywności.