Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

Prymat Sp. z o.o.

Lublin i okolice

173 dni temu

Prymat spółka z o.o. z Jastrzębia Zdroju, właściciel m.in. takich marek jak: KUCHAREK, PRYMAT poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin i okolice

Nr Ref.: PH Lublin

Zadania:
  • sprzedaż i promocja produktów grupy Prymat,
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży na podległym terenie,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • zapał i silna motywacja do pracy,
  • dbanie o nienaganny wygląd i godne reprezentowanie firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • znajomość rynku,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office,
  • preferowane miejsce zamieszkania: miejsce świadczenia pracy.
Oferujemy:
  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Poznaj

Grupa Prymat

Dlaczego warto?

Grupa Prymat to jeden z wiodących producentów przypraw w Europie Środkowo-Wschodniej, a także producent przetworów owocowo-warzywnych. Grupa Prymat posiada szerokie kompetencje w produkcji suchej, mokrej oraz przetwórstwie warzywnym. Wyróżnia nas bogata oferta skierowana do rynku detalicznego, branży HoReCa (Hotele, Restauracje, Catering), a także przemysłu. Dostarczamy procdukty do wszystkich kluczowych sieci zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Grupa Prymat jest właścicielem m.in. takich polskich marek jak Prymat, Kucharek, Smak, To Naturalne, Asta i Prymat GastroLine, jak i jednego z największych serwisów kulinarnych – www. DoradcaSmaku.pl

Proces rekrutacji

KrokPrzesłanie zgłoszenia
KrokAnaliza aplikacji
KrokRozmowa telefoniczna

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy