Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

MERITGEN Sp.z o.o.

Aleksandrów Kujawski, Brodnica, Bydgoszcz, Chełmno, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Lipno, Mogilno, Nakło Nad Notecią, Radziejów, Rypin, Sępólno Krajeńskie, Toruń, Tuchola, Wąbrzeźno, Włocławek, Świecie, Żnin

13 dni temu

Przedstawiciel
Handlowy

MeritGen - ogólnopolska firma zajmująca się dystrybucją nasienia buhajów, oraz sprzedażą bydła hodowlanego. Buhaje z naszej oferty są starannie wyselekcjonowane pod względem wartości hodowlanych co pozwala nam spełniać wysokie wymagania i zróżnicowane potrzeby hodowców.

Do naszego zespołu poszukujemy: Przedstawiciela Handlowego

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie klientów w regionie
  • współpraca z dotychczasowymi klientami
  • obsługa zamówień i realizacja planów
  • doradztwo w zakresie genetyki bydła mlecznego
  • reprezentowanie firmy na targach i imprezach rolniczych
Wymagania:
  • wykształcenie zootechniczne bądź doświadczenie rolnicze – mile widziane
  • wiedza z zakresu hodowli bydła
  • ambicja i determinacja w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów
  • energia i pozytywne nastawienie do życia
  • czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę indywidualne ścieżki kariery
  • dofinansowane do szkoleń
  • atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + premia )
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę , w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • narzędzia pracy ( telefon, samochód )

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 660204542.
Dołącz do naszego zespołu. Aplikuj.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

Jesteśmy jedną z pierwszych w Polsce firmą zajmujących się importem i dystrybucją nasienia buhajów genomicznych. Nasi dostawcy to firmy o ugruntowanej pozycji na światowym rynku. Dzięki współpracy z nimi oferujemy polskim hodowcom genetykę najwyższej jakości. Specjalizujemy się w sprzedaży nasienia buhajów posiadających genomową ocenę wartości hodowlanej. Byki z naszej oferty są starannie wybrane spośród najlepszych rodzin krów, co pozwala nam spełniać wysokie wymagania i zróżnicowane potrzeby hodowców.

Naszym celem jest dostarczanie szerokiej gamy nasienia o wysokiej wiarygodności, cechach produkcyjnych, zdrowotnych i pokrojowych. Najważniejsze jest dla nas zaufanie i zadowolenie klientów, ponieważ pragniemy wspierać hodowców w realizacji ich planów hodowlanych.

Poznaj stanowisko: Handlowiec

Handlowiec jest specjalistą prowadzącym sprzedaż produktów lub usług firmy. Handlowiec powinien odznaczać się: samodzielnością, dyspozycyjnością, komunikatywnością, zdolnościami negocjacyjnymi, wysoką kulturą osobistą. Mile widziana jest także znajomość języka obcego oraz wykształcenie kierunkowe.WARUNKI PRACYHandlowiec może ...
Handlowiec Praca Handlowiec

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest MERITGEN Sp.z o.o..