Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel handlowy

OKKO

Wielkopolskie

27 dni temu

Ogłoszenie numer: 2296314, z dnia 2019-02-21

UZO EYEWEAR jest firmą działającą w branży optycznej, specjalizującą się w projektowaniu i sprzedaży opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • budowanie i rozwijanie sprzedaży na powierzonym terenie
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie długoterminowych relacji z kluczowymi klientami
  • planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące ich raportowanie
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • dbanie o wizerunek firmy
  • monitorowanie stanów magazynowych w celu zapewnienia jakości sprzedaży

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciel handlowy (nie musi być z branży)
  • wysoki poziom kultury osobistej oraz zdolności interpersonalne
  • umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • komunikatywność
  • kreatywność i zaangażowanie
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera
  • miejsce zamieszkania zgodne z powierzonym terenem sprzedażowym

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym i dynamicznym zespole
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowania
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet)

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy