Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

Atut Rental Sp. z o.o.

Lublin

40 dni temu

Miejsce pracy: Lublin

ATUT RENTAL Sp. z o.o. od 29 lat z sukcesem obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży  i serwisu sprzętu budowlanego. Będąc liderem na polskim rynku budujemy swoją markę  dbając zarówno o swoich klientów jak i pracowników.

Dołącz do naszego zespołu w Lublinie jako:

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie codziennych wizyt handlowych,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Monitorowanie rynku i zapotrzebowania na sprzęt,
  • Organizowanie pokazów sprzętu,
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.
Wymagania:
  • Co najmniej 2-letni staż na stanowisku Przedstawiciela Handlowego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziana znajomość rynku budowlanego oraz maszyn.
Oferujemy:
  • Interesujące warunki pracy,
  • Atrakcyjny system premiowania,
  • Pakiet socjalny – opiekę medyczną, program MultiSport, dofinansowania z funduszu socjalnego,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ATUT RENTAL Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

Poznaj

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (665)
Wałbrzych (65)
Legnica (110)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (239)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (242)
Chełm (46)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (851)
Tarnów (104)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2070)
Radom (172)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (82)