Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

INEA S.A.

Wielkopolskie

13 godz. temu

Poszukiwany

Poznaj swoje zadania
  • prawie 100% czasu spędzisz w terenie docierając do klienta w formie Door2Door
  • będziesz prezentował ofertę klientom  i realizował plan sprzedaży
  • będziesz aktywnie monitorował działania konkurencji i osobiście współtworzył dedykowaną ofertę

Spełniasz poniższe? Super, ślij CV!
  • jesteś nastawiony na realizację planu
  • doświadczenie nie jest warunkiem koniecznym, ale świetnie jeżeli już je masz
  • jesteś gotowy na duży sukces finansowy,  a tym samym na realizowanie celów
  • szukasz pierwszej pracy, chcesz zmienić obecną, a może zależy Ci na elastycznych godzinach pracy
  • jesteś otwarty, lubisz ludzi i rozmowy z nimi

NIE BOIMY SIĘ ROZPIESZCZAĆ NASZYCH PRACOWNIKÓW
Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:
  • zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy: umowa zlecenie, o pracę lub b2b
  • prowizje bez limitu, opieka mentora, który pokaże Ci jak skutecznie sprzedawać
  • zarobki na  poziomie 4-6 brutto miesięcznie
  • szkolenia „na start”, szkolenia rozwojowe
  • bezpłatny dojazd do INEA PARK autobusem pracowniczym - przystanek 5 minut od Stadionu
  • parking dla preferujących dojazd do pracy samochodem
  • bezpieczne miejsce do pozostawienia roweru oraz prysznic
  • kantynę na miejscu, gdzie zjesz ciepły posiłek
  • bony świąteczne, dofinansowanie urlopów
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport i system kafeteryjny MyBenefit
  • usługi INEA na preferencyjnych warunkach

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

INEA S.A.

INEA SA – największy w Wielkopolsce dostawca zintegrowanych usług multimedialnych i telekomunikacyjnych.

Poznaj stanowisko: Handlowiec

Handlowiec jest specjalistą prowadzącym sprzedaż produktów lub usług firmy. Handlowiec powinien odznaczać się: samodzielnością, dyspozycyjnością, komunikatywnością, zdolnościami negocjacyjnymi, wysoką kulturą osobistą. Mile widziana jest także znajomość języka obcego oraz wykształcenie kierunkowe.WARUNKI PRACYHandlowiec może ...
Handlowiec Praca Handlowiec

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (692)
Wałbrzych (68)
Legnica (99)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (243)
Toruń (149)
Lubelskie:
Lublin (255)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (876)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2121)
Radom (169)
Płock (74)
Opolskie:
Opole (235)