Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciel Handlowy

Lody z rolniczej zagrody
dolnośląskie, Cala Polska
praca stacjonarna
6330 dni temu

Ogłoszenie numer: 25240, z dnia 2007-01-04

Wszystkie informacje na www.lodyzrolniczejzagrody.com

Miejsce pracy: dolnośląskie, Cala Polska

Nr Ref.: Nl 8038.59.405B01

Opis stanowiska

Lider w branży wyposarzenia lokali gastronomicznych w krajach Europejskich proponuje ciekawe perspektywy kariery dla prawdziwie WIBITNYCH HANDLOWCÓW Przy sprzedaży cieszących się powodzeniem profesjonalnych urządzeń gastronomicznych do wyposażenia kuchni w restauracjach , kawiarniach , cukierniach oraz hotelach Zadania: - sprzedaż unikalnego sprzętu z asorymentu najwyższej klasy - oferuje solidną obsługą serwisową - rozbudowana obsługą klienta. - raportowanie rezultatów do dyrekcji ( w języku polskim).

Wymagania

Wymagania: - był lub jest najlepszym Wybitnym Handlowcem u danego pracodawcy - był także najlepszym z njlepszych u wcześniejszego pracodawcy - pochodzenie polskie i ukończona w Polsce szkoła średnia - znajomość komunikatywna języka niemieckiego lub angielskiego - entuzjazm połączony z mętalnością zwycięzcy - cztery / pięć lub więcej lat przepracowane u danego pracodawcy - wiek pomiędzy 30 a 45 lat - doświadczenie zawodowe i wybitne osiągnięcia w sprzedaży w wyżej wymienionej branży muszą być udokumentowane listami polecającymi lub raportami i certyfikatami: osoby nie mogące udowodnić znaczących wyników prosimy o nie składanie podań.

Oferujemy

Oferujemy: - roczne wynagrodzenie € 60.000.00 brutto ; - prace stwarzającą szansę wykazania się przy sprzedaży atykułów cieszących się niezwykłym powodzeniem; - samochód firmowy , oraz wszystkie koszta zwiazane z jego urzytkowaniem ; - możliwość awansu na kierownicze stanowisko ;