Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

"ESKULAP" Sp. z o. o. Sp. Komandytowa

Śląskie

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 2539228, z dnia 2019-07-08

Hurtownia weterynaryjno- zoologiczna Eskulap zatrudni pracownika na stanowisko

Przedstawiciela Handlowego na terenie woj. śląskiego.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • Zbieranie i obsługa zamówień od klientów
  • Monitorowanie płatności
  • Analiza sprzedaży na obsługiwanym obszarze
  • Monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji
  • Realizacja planów sprzedaży i zadań promocyjnych w Regionie
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

  • Orientacja na osiąganie założonych celów
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Organizacją pracy, planowanie zadań i ustalaniem priorytetów
  • Konsekwencja w działaniu
  • Doświadczenie w branży weterynaryjnej - będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą i samodzielną pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Poznaj

Główną dewizą naszej działalności jest solidność, jakość i niezawodność w obsłudze naszych klientów. Hurtownia "ESKULAP" zaopatruje ponad 1000 praktyk weterynaryjnych oraz ponad 1500 sklepów zoologicznych głównie na terenie województwa Małopolskiego, Śląskiego, Podkarpackiego, Świętokrzyskiego.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest "ESKULAP" Sp. z o. o. Sp. Komandytowa.