Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

AGROLAB Polska Sp. z o.o.

Lubelskie

41 dni temu

Nasza dynamicznie rozwijająca się Grupa oferuje na całym świecie usługę kompleksowego zakresu analiz dla rolnictwa, ochrony środowiska i żywności. Z przeszło 1.400 pracownikami w 21 oddziałach w Europie należymy do liderów rynkowych w naszym sektorze.

Aby wesprzeć rozwój naszego zespołu w Polsce, szukamy osoby na stanowisko
Miejsce pracy: woj. lubelskie
Miejsce pracy:
  • home office
Twoje zadania:
  • pozyskiwanie nowych Klientów w obszarach żywność i pasze, oraz budowanie i utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi Klientami
  • przygotowywanie ofert
  • raportowanie o wynikach oraz zauważonych trendach rynkowych
Nasze oczekiwania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego- warunek niezbędny
  • wykształcenie kierunkowe: technologia żywności, zootechnika, chemia lub pokrewne
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikatywność połączona z perfekcyjnym sposobem wysławiania się w języku polskim
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • biegłość w obsłudze komputera i pracy z Word, Excel i Outlook.
  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą lub w sektorze laboratoryjnym będzie Twoim dodatkowym atutem
  • osobowość proaktywna, entuzjazm i ukierunkowanie na pracę w zespole w celu osiągnięcia pełnego sukcesu
Zainteresowanym współpracą oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • płaską hierarchię służbową
  • elastyczne godziny pracy, i ocenę na podstawie wyników
  • równe traktowanie, transparentność decyzji
  • dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w sukcesie komercyjnym

Poznaj

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (610)
Wałbrzych (51)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (219)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (229)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (754)
Tarnów (90)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (1888)
Radom (175)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (233)
Nysa (59)