Przedstawiciel Handlowy

Amex Stationery Sp. z o.o.

Dolnośląskie

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 2779430, z dnia 2019-11-20

Amex Stationery Sp. z o.o. - importer i dystrybutor artykułów biurowych i szkolnych.
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, a jednocześnie nowoczesną i dynamiczną.  Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Nr Ref.: PH-1119

Opis stanowiska

  • systematyczne odwiedzanie Klientów w podległym regionie, organizowanie i rozliczanie promocji lokalnych u Klienta,
  • budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z obsługiwanymi Klientami,
  • pozyskiwanie informacji o konkurencji – raportowanie działań konkurencyjnych,
  • windykacja zobowiązań Klienta względem Spółki,
  • raportowanie sprzedaży zgodnie z przyjętym systemem i wymaganiami Przełożonych, pozyskiwanie nowych Klientów,
  • szkolenia klientów z oferty Amex,
  • przyjmowanie zamówień.
  • Teren działania: woj. dolnośląskie i opolskie

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
  • wysoka kultura osobista,
  • dyspozycyjność,
  • samodyscyplina i zaangażowanie w realizację założonych zadań,
  • samodzielność i efektywność w działaniach,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży biurowo-szkolnej.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • dużą samodzielność i odpowiedzialność w działaniu,
  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych,
  • samochód służbowy oraz inne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • stabilne, przyjazne środowisko pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Memoboards Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy