Przedstawiciel Handlowy

Larix Sp. Jawna

Polska Południowa oraz Zachodnia i Pomorze

49 dni temu

Ogłoszenie numer: 3049748, z dnia 2020-02-10

LARIX - przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej, działające od ponad 20 lat w branży outdoorowo-sportowej. Wyłączny dystrybutor na terenie Polski takich marek jak: Uvex, Odlo, Reusch, Meindl, Killtec, K2, Sea To Summit, Camelbak, Reima, Maximo. Właściciel marki Viking. Poszukuje obecnie kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Polska Południowa oraz Zachodnia i Pomorze

Opis stanowiska

  • budowanie długofalowych relacji partnerskich i biznesowych z klientami,
  • poszukiwanie możliwości zwiększania sprzedaży,
  • doradztwo produktowe i promocyjne w oparciu o analizę potrzeb i potencjału klienta,
  • dbałość o właściwą ekspozycję naszych marek Protest, Killtec, Odlo, Reima - w sklepach klientów,
  • współudział w przygotowywaniu ofert handlowych oraz kontraktacji zamówień sezonowych,
  • prowadzenie prezentacji naszych marek,
  • prowadzenie szkoleń produktowych.

Wymagania

  • profesjonalnej umiejętności sprzedaży,
  • doświadczenia w pracy ma podobnym stanowisku – branża sportowa lub pokrewna,
  • realizowania polityki sprzedażowej firmy i wyznaczonych planów sprzedaży,
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów i odpowiedzialności za wykonywane zadania,
  • umiejętności utrzymywania i budowania długofalowych relacji z klientami,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych - na obszarze: głównie Polska Południowa oraz Zachodnia i Pomorze (sporadyczne wizyty u kluczowych klientów),
  • biegłej znajomości pakietu MS Office (szczególnie arkusz excel),
  • prawa jazdy kat. B,
  • mile widziany angielski (wystarczy w stopniu podstawowym).

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy [samochód, laptop, telefon służbowy],
  • swobodę w osiąganiu rezultatów pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Poznaj

przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej, działające w branży outdoorowo-sportowej.
Wyłączny dystrybutor na terenie Polski marek: Uvex, Odlo, Reusch, Meindl, Killtec, Camelbak, Sea To Summit, Reima, Maximo oraz właściciel marki Viking.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy