Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
przedstawiciel handlowy

SILCOM Multimedia Polska Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
6148 dni temu

Ogłoszenie numer: 31538, z dnia 2007-07-23

Spółka SILCOM Multimedia zajmująca się już 8 lat produkcją multimedialnych środków dydaktycznych dla szkół. Chodzi o oprogramowanie przeznaczone dla szkół podstawowych i gimnazji. Więcej informacji na www.silcom-multimedia.pl w sekcji dla szkół.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

● Prezentacje nowych produktów ● Komunikacja z nowym i stałym klientem ● Przygotowywanie akcji promocyjnych ● Sprzedaż produktów multimedialnych ● Ścisła współpraca w przygotowywaniu nowych strategii handlowych

Wymagania

● Doskonała komunikatywność, swoboda kontaktów i przebojowość ● Przedsiębiorczość, uczciwość, pracowitość i odpowiedzialność ● Wykształcenie min. średnie ● Znajomość obsługi komputera i systemu Windows ( Excel. Power point) ● Własny samochód, prawo jazdy kat. B ● Uprawnienie do wykonywania wolnego zawodu

Oferujemy

● Ciekawa, dynamiczna i perspektywiczna praca z możliwością samorealizacji ● Praca w niewielkim ale młodym i miłym zespole ludzi ● Szkolenie wstępne prowadzone przez doświadczonych konsultantów ● Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie ● Honoraria motywujące, uzależnione od indywidualnych osiągnięć