Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy

Dragongaz sp. z o.o.

Dolnośląskie

29 dni temu

Ogłoszenie numer: 3570646, z dnia 2020-08-19

Firma Dragongaz sp. z o.o. Wrocław

Ogólnopolski dostawca gazu płynnego (od ponad 25 lat na rynku w Polsce) zatrudni Przedstawiciela Handlowego na rejon Dolnego Śląska

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • poszukiwanie nowych odbiorców gazu dla instalacji przemysłowych i przydomowych
  • kontakt z już współpracującymi odbiorcami
  • współpraca z partnerami handlowymi Dragongaz
  • poszukiwanie nowych partnerów handlowych
  • organizowanie szkoleń dla partnerów

Wymagania

  • wykształcenia średniego/wyższe
  • umiejętności nawiązywania kontaktów i relacji z partnerami handlowymi i klientami
  • samodzielności, systematyczności i inicjatywy
  • posiadania samochodu osobowego

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • motywacyjny system premiowania
  • niezbędne wyposażenie
  • szkolenie w okresie próbnym

Poznaj

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy