Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Przedstawiciel handlowy

DINAK POLSKA
lubelskie
praca stacjonarna
5990 dni temu

Ogłoszenie numer: 38109, z dnia 2007-12-25

DINAK S.A. jest jednym z największych producentów wkładów kominowych na świecie. Posiada ponad 20 oddziałów w samej Europie . W związku z ciągłym rozwojem firmy i wejściem na rynek Polski poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

Zadania:
  • budowa i rozwój struktury sprzedaży
  • realizacja przyjętych planów sprzedaży
  • prowadzenie prezentacji
  • utrzymanie długoterminowych relacji z klientami
  • prowadzenie negocjacji
  • Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • komunikatywność i umiejętności negocjacyjne
  • silna motywacja na osiągnięcie sukcesu
  • doskonała organizacja pracy własnej, dokładność, systematyczność,samodzielność
  • kreatywność
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów
  • mile widziana znajomość języka angielskiego bądź hiszpańskiego
  • Oferujemy

  • stałą prace dającą możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i premii uzależnionej od wyników pracy
  • samochód służbowy
  • telefon komórkowy
  • system szkoleń (również za granicą)