Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

MRM b.v. Bakker & Kok LODY Z ROLNICZEJ ZAGRODY
dolnośląskie, cała Polska
praca stacjonarna
5960 dni temu

Ogłoszenie numer: 38617, z dnia 2008-01-09

Lider w branży wyposażenia lokali gastronomicznych w krajach Europejskich proponuje ciekawe perspektywy kariery dla WYBITNYCH HANDLOWCÓW Przy sprzedaży cieszących się powodzeniem profesjonalnych urządzeń gastronomicznych do wyposażenia kuchni w restauracjach, kawiarniach, cukierniach oraz hotelach.

Miejsce pracy: dolnośląskie, cała Polska

Opis stanowiska

- Sprzedaż unikalnego sprzętu z asortymentu najwyższej klasy - Oferowanie solidnej obsługi serwisowej - Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi długotrwalej relacji - Przeprowadzanie cyklicznych spotkań z klientami - Raportowanie rezultatów do dyrekcji (w języku polskim i dodatkowo angielskim bądź niemieckim).

Wymagania

- Był lub jest najlepszym Wybitnym Handlowcem u danego pracodawcy - Był także najlepszym z najlepszych u wcześniejszego pracodawcy - Pochodzenie polskie i ukończona w Polsce szkoła średnia - Znajomość komunikatywna języka angielskiego lub niemieckiego - Entuzjazm połączony z mentalnością zwycięzcy - Cztery / pięć lub więcej lat przepracowane u danego pracodawcy - Doświadczenie zawodowe i wybitne osiągnięcia w sprzedaży w wyżej wymienionej branży muszą być udokumentowane listami polecającymi lub raportami i certyfikatami: osoby niemogące udowodnić znaczących wyników prosimy o nie składanie podań.

Oferujemy

- Roczne wynagrodzenie € 60.000.00. - Prace stwarzającą szansę wykazania się przy sprzedaży atykułów cieszących się niezwykłym powodzeniem; - Samochód firmowy, telefon oraz wszystkie koszta związane z jego użytkowaniem; - Możliwość awansu na kierownicze stanowisko;