Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
przedstawiciel handlowy

SILCOM Multimedia Polska Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5959 dni temu

Ogłoszenie numer: 39146, z dnia 2008-01-28

Spółka SILCOM Multimedia zajmuje się już 8 lat produkcją i dystrybucją multimedialnych środków dydaktycznych dla szkół podstawowych i gimnazjalnych. Więcej informacji na www.silcom-multimedia.pl w sekcji dla szkół.W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

● Pozyskiwanie nowych klientów ● Utrzymywanie relacji ze stałymi klientami ● Prezentacja i sprzedaż produktów multimedialnych ● Realizacja zadań promocyjnych ● Ścisła współpraca w zakresie nowych strategii handlowych ● Monitorowanie rynku

Wymagania

● Wykształcenie min. średnie ● Doskonała komunikatywność i samodzielność ● Zaangażowanie w wykonywaną pracę ● Nastawienie na sukces i zorientowanie na realizację celów ● Uczciwość, pracowitość i odpowiedzialność ● Doświadczenia handlowe ● Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office ● Własny samochód, prawo jazdy kat. B ● Mile widziana własna działalność gospodarcza

Oferujemy

● Stabilną, ciekawą i dynamiczną pracę z możliwością rozwoju ● Szkolenie wstępne prowadzone przez doświadczonych konsultantów ● Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy ● Telefon komórkowy i laptop