Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

AKCENTA CZ, a.s.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5953 dni temu

Ogłoszenie numer: 40664, z dnia 2008-02-27

Jesteśmy firmą obecną od 10 lat na rynku finansowym, posiadamy licencję CBN na kupno i sprzedaż wartości dewizowych oraz na udzielanie usług finansowych. W związku z dynamicznym rozwojem w Polsce poszukujemy przedsiębiorczych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów jak i za sprzedaż produktów które oferuje firma Akcenta CZ

Wymagania

  • minimum średnie wykształcenie,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów jak i umiejętność dbania o relacje z klientem,
  • komunikatywność,
  • silna motywacja do rozwoju zawodowego,
  • chęć uczestnictwa w rozwoju firmy,
  • skuteczność jak i organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat.B,
  • obsługa komputera (Microsoft Office, Internet),
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej będzie atutem
  • Oferujemy

  • Kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Telefon służbowy jak i samochód w zależności od wyników pracy
  • Realną możliwość awansu w ramach struktury firmy
  • Pracę w zespole nastawionym na osiąganie wspólnych celów,
  • Możliwość zaangażowania się w budowę własnego zespołu sprzedażowego