Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

InkTec Polska sp.zo.o.
śląskie, Katowice/Gliwice
praca stacjonarna
5809 dni temu

Ogłoszenie numer: 45959, z dnia 2008-06-26

InkTec Polska, dystrybutor najwyższej jakości materiałów eksploatacyjnych do drukarek atramentowych i laserowych. Dystrybutor marek 4Factory, Printeria, InkTec.

Miejsce pracy: śląskie, Katowice/Gliwice

Nr Ref.: 004/08

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należało będzie poszukiwanie potencjalnych odbiorców, utrzymywanie kontaktów handlowych oraz obsługa własnej grupy klientów.

Wymagania

• zaangażowanie w realizację celów, • komunikatywność • samodzielność i kreatywność • znajomość branży materiałów eksploatacyjnych do drukarek • bardzo dobra obsługa komputera • prawo jazdy kat.B

Oferujemy

Stabilność zatrudnienia, przejrzysty system wynagrodzeń. Szkolenia handlowe i techniczne, samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy.