Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Przedstawiciel Handlowy

Passerotti sp. z o.o.
lubelskie
praca stacjonarna
5748 dni temu

Ogłoszenie numer: 47674, z dnia 2008-08-05

Firma Passerotti sp. z o.o. powstała w roku 1989 w Bielsku - Białej i od tego czasu z powodzeniem działa na krajowym rynku uszczelnień. Od pierwszych dni działalności Passerotti stara się sprostać wymaganiom swoich klientów oraz stale udoskonalać świadczone usługi. Od 1.10.2006 Passerotti jest częścią Grupy ERIKS n.v , wiodącego i nowatorskiego holdingu o zasięgu międzynarodowym, będącym liderem na światowym rynku techniki uszczelniania i przenoszenia napędu. Więcej informacji: www.passerotti.pl

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

  • wyszukiwanie nowych klientów w danym regionie (województwo)
  • przedstawianie firmy i oferty handlowej
  • utrzymywanie stałych kontaktów z klientami
  • analiza i kontrola kluczowych klientów
  • Wymagania

  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność samoorganizacji pracy
  • wykształcenie techniczne
  • mile widziana znajomość branży
  • znajomość pakietu Office
  • prawo jazdy kategorii B
  • Oferujemy

  • możliwość pracy w międzynarodowe korporacji Eriks Group
  • pensję stała plus atrakcyjny system prowizyjny
  • możliwość awansu
  • samochód i telefon służbowy