Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciel Handlowy

Bekpol Sp. z o.o
dolnośląskie, Lubin, Legnica, Trzebnica, Oława, Kamieniec Wrocławski
praca stacjonarna
5674 dni temu

Ogłoszenie numer: 51723, z dnia 2008-11-05

Centrum Dystrybucji Wędlin i Mięsa Bekpol Spółka z o.o. to firma odnosząca sukcesy na rodzimym rynku od roku 1993 roku. Firma jest nowoczesną hurtownią o bogatej ofercie zajmującą się sprzedażą oraz dystrybucją wędlin produkowanych w całym kraju od morza do gór. Posiadamy w swojej ofercie ponad 1 500 pozycji wędlin, mrożonki, konserwy, mięso, drób i sery. Zapewniamy najwyższą jakość oferowanych produktów.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Lubin, Legnica, Trzebnica, Oława, Kamieniec Wrocławski

Opis stanowiska

  • praca w branży mięsno-wędliniarskiej
  • pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych z aktywnymi Klientami firmy

Wymagania

  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność obsługi komputera
  • doświadczenie w handlu branży mięsnej
  • mile widziane również ekspedientki chcące pozyskać nowe doświadczenia zawodowe

Oferujemy

  • stałą dobrze płatną pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenia
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość samodzielnej organizacji pracy