Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

UST-M Sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
5561 dni temu

Ogłoszenie numer: 56810, z dnia 2009-02-13

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i handlem: -instalacji sanitarnych -filtrów do wody -instalacji centralnego odkurzania.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie nowych i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami na obszarze województwa śląskiego i małopolskiego.
  • Przygotowywanie ofert handlowych i aktywna sprzedaż.
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży.
  • Raportowanie efektów pracy.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w branży instalacyjnej.
  • Prawo jazdy kat.B
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.
  • Zdolności organizacyjne.
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz uczciwość.
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju i awansu.
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia.
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.