Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Fabryka Nici "Amanda" sp. z o.o.
świętokrzyskie
praca stacjonarna
5534 dni temu

Ogłoszenie numer: 59298, z dnia 2009-03-10

Fabryka Nici "Amanda sp. z o.o. powstała w 1989 roku jako pierwsza w Polsce prywatna firma zajmująca się produkcją nici. Firma jest średnim przedsiębiorstwem zatrudniającym około 70 pracowników. Siedziba firmy mieści się w Sulechowie, koło Zielonej Góry. Ponadto posiadamy Punkt Sprzedaży w Rumi oraz w Rzgowie. Więcej informacji o firmie i jej produktach na www.amanda.com.pl. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • realizacja planów sprzedażowych,
  • utrzymywanie stałych kontaktów z klientami,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • rozszerzanie rynków zbytu,
  • praca w powierzonym terenie- wizyty u klientów.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego - warunek konieczny
  • skuteczność w działaniu,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenie rozmów handlowych
  • dobra organizacja pracy,
  • samodzielność,
  • dyspozycyjność,
  • "czynne" prawo jazdy kat. B,
  • miejsce zamieszkania: Kielce lub okolice.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne warunki wynagradzania (wynagrodzenie powiązanie z efektami pracy),
  • samochód i telefon służbowy,
  • szkolenie produktowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • duży zakres samodzielności.